Djnawesele’s WeblogWesele brazylijśkie

Już na pierwszym spotkaniu podjęliśmy razem z Parą Młodą decyzję, że wesele odbędzie się w stylu kubańsko-brazylijskim. Oprócz stylu wyzwaniem były także zaproszenia ponieważ Ania i Maciej nie chcieli korzystać z wcześniej przygotowanych wzorów zaproszeń, a marzeniem Pary było zaprojektowane ich specjalnie dla nich.

Zorganizowaliśmy sesję „przedślubną” a zdjęcia z niej zostały wykorzystane do stworzenia wspaniałego zaproszenia ślubnego, którego projektem i wykonaniem zajęli się wybitni graficy. Do ślubu Ania i Maciek pojechali samochodem także w stylu kubańskim. Podczas samego wesela przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla gości – wspaniałe dekoracje w stylu kubańskim, rewelacyjny kubański 12-osobowy zespół , 2 dj-ów którzy zajmowali się muzyką, kiedy zespół odpoczywał, karaoke przy którym wszyscy bawili się do rana, bańki mydlane na parkiecie, pokaz barmański, który wzbudził wiele entuzjazmu, przepyszne menu, oraz gwiazdę wieczoru – występ wspaniałego polskiego aktora prezentującego repertuar kabaretowy.

Goście mogli nauczyć się salsy i merenge, w prezencie każdy z nich dostał cygaro, które mógł wypalić w specjalnie przygotowanym miejscu. Na powitanie wszyscy goście poczęstowano drinkiem Cuba Libre. Cały parkiet oraz podest dla muzyków przygotowane były pod namiotem, który nawiązywał do klimatów kubańsko-brazylijskich, rozwieszone były plakaty, dużo bananów oraz kwiatów w kolorystyce typowej dla tych rejonów.

W menu znalazły się między innymi Terina Czipotle,Quasadilos, Carpaccio z łososia z limonką, Terina z owoców morza oraz Enpanadasy czyli słynne brazylijskie pierożki.

Z tej opisówki od razu widać, że wesele brazylijskie to wspaniała sprawa i niezapomniana zabawa dla wielu gości. Sprójbuj czegoś nowego i pomyśl, aby swoje przyjęcie weselne zorganizować w oryginalny sposób np. poprzez wesele kubańsko-brazylijskie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: