Djnawesele’s WeblogJak ubrać się na wesele?

W sobotę weselę, zaglądamy do szafy i zaczyna się kłopot, na usta ciśnie się pytanie: w co się ubrać na wesele? Ten problem dotyczy głównie kobiet, ale coraz częściej także mężczyźni zaczynają się przejmować swoim wyglądem.

Jak wiadomo ślub to uroczysta chwila i każdy chce się prezentować elegancko w tym dniu. Mężczyźni kupują nowe koszule, krawaty i spinki do mankietów, żadziej, ale jednak również zakupują całe nowe garnitury.

Kobiety natomiast biegają po sklepach w poszukiwaniu idealnej kreacji, która sprawi, że innym kobietom zbieleje oko na jej widok. Tak tak, nie oszukujmy się. Mężczyźni najczęściej ubierają się elegancko, by się dobrze czuć, kobiety natomiast, by wywołać zazdrość innych gości. Przecież jeszcze na długo po weselu będzie się mówić, która kobieta w jakiej sukience była. Jest być może niezdrowe, ale jednak dość częste zjawisko.

Bez wątpienia w trudnej sytuacji oprócz samych młodych są świadkowie na weselu. To właśnie oni są cały czas u boku najważniejszej pary weselnej. Są na świeczniku zarówno dla kamerzysty, fotografa jak i pozostałych gości weselnych.

Jak powinna się ubrać świadkowa na wesele? Przede wszystkim powinna być elegancka i nie powinna szokować, by nie odwracać uwagii innych od Panny Młodej.

Świadek natomiast na wesele powinien założyć garnitur i koszule w podobnym oddcieniu do Pana Modego by za bardzo ze sobą nie kontrastowali. Idealny ubiór dla świadka weselnego to taki, który komponuje się z ubiorem Pana Młodego.

Najważniejsze to ubrac się wygodnie tej nocy, by móc swobodnie się bawić podczas zabaw na parkiecie. Elegancko i wygodnie – to sukces ubioru weselnego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: