Djnawesele’s WeblogCiekawy pierwszy taniec

Pierwszy taniec to bez wątpienia chwila wyjątkowa. Niektórych ona przeraża, inni nie mogą się jej doczekać. Na pewnym blogu znalazłęm ciekawy wpis o tym jak uatrakcyjnić pierwszy taniec. Przyznam, że spodobały mi się powyższe propozycje.

 

Myślę, że nasza lista utworów na pierwszy taniec bez wątpienia przyda się do stworzenia tej pierwszej częście tego ważnego ślubnego tańca, co do drugiej części, tej bardziej rozrywkowej to myślę, że ciężko taką listę stworzyć, gdyż dowolność jest na pewno ogromna a im ten utwór jest mniej spotykany tym lepiej.

 

Jeśli chodzi już o wydeptane standardy to zdecydowanie wsród drugiej części wygrywa Michael Jackson, Timbaland, czy wspomniany w powyższym artykule numer Idy Corr…

Pamiętajcie im mniej oklepany utwór i im lepszy układ tym ciekawsze wrażenia gości weselnych. Warto wybrać się na kurs tańca przed weselem, żeby przynajmniej jakiegoś prostego, ale ciekawego układu się nauczyć. Oczywiście improwizacja może być niezastąpiona, jednak nie wszystkie Pary Młode potrafią improwizować na weselu. Oczywiście druga, żwiołowa część pierwszego tańca to wcale nie musi być hip hop czy podobne. Mogą to również być utwory np. z muzyki latynowskiej. Wtedy warto się wybrać np. do szkoły salsy, w której nauczymy się machać seksownie bioderkiem.

Reklamy

Trackbacks & Pingbacks

  1. Ciekawy horoskop ślubny. « Wykop Weselny pingbacked w dniu 9 years, 8 months ago

KomentarzeSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: